Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Buczący dźwięk na luzie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Buczący dźwięk na luzie

    Zamieszczone przez aksia89
    le my juz uznalismy ze zasluzyles na nasze towarzystwo
    Nie ma to jak odwracanie kota ogonem No ale to kobiety są w takich działaniach mistrzyniami :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

  • #2
    Buczący dźwięk na luzie

    Hej. od 3 dni mam dziwny problem. Na ciepłym silniku, stojąc na światłach, dochodzi do mnie dobrze słyszalny dźwięk buczenia. Tak jakby coś wpadało w drgania. Samochodem nie rzuca ani nic w tym stylu. Gdy wciskam sprzęgło i wrzucam 1 bieg wszystko ustaje, w aucie znów słychać tylko kojący dźwięk silnika i nic poza nim.
    Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

    Komentarz


    • #3
      Ja mam podobny problem ale zwykle gdy auto jest na 2,3 biegu ,zjeżdżam z górki i puszczam gaz,wtedy słyszę rezonans taki metaliczny Ale tylko na rozgrzanym silniku i do tego ... nie w naszym kraju.Piszę całkiem poważnie.Mieszkam na co dzień na Korsyce i tam ten rezonans słychać a kiedy wracam do Polski i chcę oddać do mechanika by ogarnął temat auto chodzi jak szwajcarski zegarek.Nie mniej auto mam takie jak Ty i objawy podobne ale w innym klimacie.
      Jak Admin wyrzuci post na śmieci bo uzna,że piszę brednie to się nie zdziwię.

      Komentarz


      • #4
        U mnie to takie tłuczenie jakby opona miała balon lub jakby wielka guma do żucia przykleiła się do koła. Może to łożysko?

        Komentarz


        • #5
          Kolego na postoju to raczej nie łożysko .Pierwszy buczacy problem w o2 to plastikowa obudowa silnika. W mojej jak motor jest zimny tak brzeczy jak by cos z wydech bylo nie tak.

          Komentarz


          • #6
            Mam podobny problem w swoim RSie tdi slychac najbardziej w okolicach schowka, taki dzwięk buczenia jak gdyby wentylator przyspieszac i zwalniac coś w tym stylu, po dodaniu gazu delikatnie dźwięk zmienia częstotliwość na szybszy, coś jak by się ocierało, jak dźwigne maskę to cisza ewidentnie słychać to najlepiej w środku i najlepiej na wolnych obrotach. Wentylatory w środku powyłączane słychać to tylko na załączonym silniku??? ciekawostka????///

            Komentarz


            • #7
              U mnie buczenie generuje pompa paliwa w baku, łatwo to sprawdzić wystarczy podnieść tylne siedzenie.
              Dźwięk się przenosi i wydaje się ze dochodzi z okolic schowka.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X